оп
22.03.2019 | 11:11

21 березня 2019 року Яремчанською міською філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з Яремчанською регіональною спілкою ветеранів АТО та волонтерською групою «Борщик дорянський» проведено форум на тему: «Успішна адаптація воїнів АТО. Шлях до успіху».

«Працівники служби зайнятості роблять усе, щоб допомогти вам, воїнам АТО. Одним із шляхів вирішення питання вашого працевлаштування є залучення до підприємницької діяльності. З цією метою служба зайнятості проводить навчання основам підприємництва, надається допомога у складанні бізнес-планів, здійснюється одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності», - зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк. Також він поінформував про можливість отримання профорієнтаційних послуг, проходження професійного навчання з метою зміни професії, що дасть можливість прискорити працевлаштування даної категорії осіб.

Даний захід став ще однією нагодою зустрітися побратимам, отримати інформацію про пільги та допомогу держави, а саме головне - відчути повагу та вдячність громадськості та влади.

Родзинкою заходу стали презентації учасників бойових дій, колишніх безробітних, які започаткували власну справу, отримавши виплату по безробіттю одноразово для започаткування свого бізнесу, та успішно працевлаштувалися за сприяння служби зайнятості: Михайло Виксюк розповів про своє форельне господарство, Микола Климпуш – про ведення бізнесу у сфері торгівлі, Тимур Шаріфов – про працевлаштування в органи Міністерства надзвичайних ситуацій.

Для учасників АТО, волонтерів, жителів м.Яремче під час заходу проведено презентацію проекту Яремчанської регіональної спілки ветеранів АТО «Тут Атовцям знижка» головою спілки Володимиром Мандиною. Представник волонтерської групи «Борщик дорянський» Христина Гнип'юк презентувала  роботу щодо надання допомоги воїнам на передовій та тим, хто повернувся з АТО. Представник дитячого спеціалізованого санаторію «Прикарпатський» Іван Кузьмич розповів про волонтерську роботу педагогів та дітей, які тут відпочивають з різних куточків України.

Під час заходу було проведено благодійний ярмарок з метою збору коштів на лікування ветеранів АТО Яремчанського регіону.