оп
20.03.2019 | 15:46

20 березня 2019 директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк та директор Калуської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру занятості Світлана Довганич відвідали ТзОВ «Калуський трубний завод». На захід запрошено журналістів ОТБ «Галичина», ТРК 3-Студія, телебачення «Незалежність».

«Служба зайнятості допомагає підприємству з укомплектуванням вакансій та навчанням робітників. Протягом січня-лютого 2019 року укомплектовано 6 вакансій, протягом 2018 року – 50 вакансій за професіями машиніст екструдера, вантажник, машиніст дробних машин, бетоняр, електромонтер», - зазначив В.Цимбалюк.

Очільник обласної служби зайнятості акцентував, що максимально спрощено комунікацію роботодавців зі службою зайнятості - створено електронний кабінет роботодавця, який дає змогу оперативно інформувати про поточну та перспективну потребу в кадрах електронними засобами.

Керівник підприємства Андрій Найда розповів, що метою створення заводу є задоволення попиту в якісній полімерної трубної продукції в західних регіонах України. Рішення про будівництво у Калуші трубного заводу прийшлося на початок 2008 року. Продукція, що випускається на Калуському трубному заводі, проходить всі необхідні випробування у власній заводській випробувальній лабораторії, одній з найбільш оснащених на сьогоднішній день лабораторії з перевірки поліетиленових труб в Україні.

Заступник директора трубного заводу Леся Лучка провела екскурсію підприємством та ознайомила з технологією виробництва.

Детальніше про дану зустріч дивіться в сюжетах ОТБ «Галичина», ТРК 3-Студія, телебачення «Незалежність».