оп
08.11.2018 | 14:32

З метою підвищення ефективності роботи працівників міських, районних та міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Івано-Франківського міського центру зайнятості щодо надання послуг зайнятому та незайнятому населенню з питань профорієнтації, 07 листопада 2018 року на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проведено семінар-навчання на тему: «Впровадження новітніх технологій в профорієнтаційну роботу для підвищення якості обслуговування населення в сучасних умовах».

З вступним словом до учасників семінару-навчання звернувся директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, який зосередив увагу присутніх на завданнях служби зайнятості у сфері професійної орієнтації.

Григорій Горбаль, заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості поінформував учасників семінару про актуальність ведення профорієнтаційної роботи в об’єднаних територіальних громадах. 

Продовжила роботу семінару-навчання начальник відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Людмила Сірко, яка детально розповіла про: підсумки профорієнтаційної роботи за десять місяців 2018 року, пріоритетні напрями профорієнтаційної роботи в умовах реформування державної служби зайнятості, а також  наголосила  на  роботі веб-базової платформи для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». «Це сервіс, що дозволяє надавати послуги з онлайн діагностики усім бажаючим починаючи з 14 років. Адже, не кожен учень має змогу провести дві-три години в службі зайнятості, але кожен, маючи доступ до Інтернету, може пройти безкоштовно тестування у дистанційному режимі, розібратися у своїх здібностях, інтересах й особистісних рисах, а за допомогою фахівців з профорієнтації служби зайнятості отримати детальну консультацію за результатами тестування щодо вибору майбутньої професії»- зазначила Людмила Сірко.

Наталія Мельницька, заступник начальника відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернула увагу присутніх на коректність внесення профорієнтаційних даних в базу ЄІАС.

Про алгоритм дій щодо надання послуг населенню з використанням профдіагностичного комплексу «Веб-базова платформа для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа» детально розповіла Любов Данилюк, провідний фахівець з профорієнтації відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Роботу семінару-навчання продовжив Тарас Бондаренко, провідний фахівець з профорієнтації відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості  тренінговим заняттям на тему: «Основні аспекти тренінгової роботи для подальшого застосування в практичній діяльності для цільових  категорій населення».

Організовуючи такі заходи працівники обласного центру зайнятості мають на меті не лише ознайомити фахівців базового рівня із нововведеннями, але й надати їм можливість порівняти підходи та методи роботи з клієнтами служби зайнятості.