оп
07.03.2019 | 14:04

На базі Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 5-6 березня 2019 року проходив семінар-навчання з начальниками відділу взаємодії з роботодавцями та фахівцями, які виконують функції рекрутерів міських, районних та міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Івано-Франківського міського центру зайнятості  на тему: «Впровадження сучасних форм та методів роботи з роботодавцями в рамках реформування державної служби зайнятості».

Розпочав роботу семінару-навчання директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, який детально проаналізував результати роботи фахівців взаємодії з роботодавцями за січень-лютий 2019 року та звернув увагу на індивідуальному підході до кожного роботодавця, підвищенні результативності та якості надання послуг роботодавцям.

Тарас Басюга, заступник-директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості, акцентував увагу на тому, що на сьогоднішній день роботодавці для служби зайнятості є найважливішими партнерами у реалізації державної політики зайнятості. Саме співпраця з роботодавцями має ґрунтуватися на засадах взаєморозуміння та партнерства.

Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксана Пашківська наголосила на активізації роботи служби зайнятості області щодо організації співпраці з роботодавцями та збільшення кількості вакансій, провела тренінг на тему: «Стандарти спілкування фахівців служби зайнятості з роботодавцями» та практичні заняття на тему: «Відшкодування компенсації єдиного внеску».

Начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ірина Волинкова акцентувала увагу на технології роботи рекрутерів, інструментах пошуку і підбору персоналу та провела практичне завдання на тему: «Робота з вакансіями».

Семінар провели у формі жвавої дискусії. У ході семінару було обговорено та вироблено пропозиції щодо удосконалення подальшої взаємодії служби зайнятості з роботодавцями.