03.12.2018 | 00:00

Відділом організації надання послуг роботодавцям Івано-Франківського обласного центру зайнятості 29 та 30 листопада 2018 проведено семінар-навчання з начальниками відділів взаємодії з роботодавцями на тему: «Впровадження сучасних форм та методів роботи з роботодавцями в рамках реформування державної служби зайнятості».

Розпочав роботу семінару-навчання директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, який детально проаналізував результати роботи фахівців відділів взаємодії з роботодавцями обласної служби зайнятості за 10 місяців 2018 року. Він наголосив, що фахівці даного напряму мають активно співпрацювати з роботодавцями, надавати їм послуги, які надає служба зайнятості, вивчати потребу роботодавців та надавати допомогу в укомплектуванні підприємств персоналом.

Заступником директора Івано-Франківського центру зайнятості  Тарасом Басюгою було наголошено, що головним завданням служби зайнятості, а саме: сприяння забезпеченню ефективної зайнятості населення, запобігання безробіттю. Також акцент зроблено на тому, що на сьогоднішній день роботодавці для служби зайнятості є найважливішими партнерами у реалізації державної політики зайнятості населення, адже саме вони створюють нові робочі місця. Тарас Басюга наголосив, що співпраця служби зайнятості з роботодавцями  має ґрунтуватись на засадах взаєморозуміння та партнерства.

Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Оксана Пашківська акцентувала увагу на шляхах підвищення методів роботи з роботодавцями: стимулювати діяльність роботодавців, спрямовану на створення нових робочих місць відшкодуванням щомісячним компенсацією єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, допомагати роботодавцям в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників в ході проведення ярмарків та міні-ярмарків вакансій.

Семінар проходив у формі жвавої дискусії. У ході семінару було обговорено проблеми та вироблено пропозиції щодо удосконалення подальшої взаємодії служби зайнятості з роботодавцями задля ефективної співпраці.