оп
12.03.2019 | 16:36

11 березня 2019 року керівник Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк здійснив робочий візит на Косівщину.

Під час зустрічі з колективом Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості В.Цимбалюк детально проаналізував результати роботи Івано-Франківської служби зайнятості за січень-лютий 2019 року та озвучив кадрові зміни по Косівській районній філії. Директор наголосив на індивідуальному підході в роботі з кожним роботодавцем, підвищенні результативності та якості надання послуг найголовнішим клієнтам служби зайнятості – роботодавцям.

«На сьогоднішній день, роботодавці для служби зайнятості є найважливішими партнерами у реалізації державної політики зайнятості. Саме співпраця з роботодавцями має ґрунтуватися на засадах взаєморозуміння та партнерства. Сьогоднішній візит для нас корисний, в плані можливості обговорення актуальних питань роботи філії», – зазначив В.Цимбалюк.

На завершення робочого візиту очільник Івано-Франківської обласної служби зайнятості побажав колективу Косівської районної філії плідної праці у нелегкій роботі та разом з колективом професіоналів втілити всі задумані новації, що стосуються роботи філії.