11.12.2018 | 17:17

Сьогодні, 11 грудня 2018 року, директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк разом з журналістами ОТБ «Галичина» відвідав Яблунівську ОТГ.

«Головне завдання служби зайнятості – це задоволення потреб роботодавців у працівниках та надання пропозицій роботи людям, які її шукають. Але не менш важливий напрям роботи є профорієнтація учнівської молоді, яка стоять перед вибором майбутньої професії», - наголосив В.Цимбалбюк.

Також директор обласного центру зайнятості при спілкуванні з головою Яблунівської ОТГ Зеновієм Томащуком, старостами, директорами та працівниками шкіл наголосив на важливості співпраці служби зайнятості з ОТГ щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, що є  великою допомогою у розвитку громади.

Завдяки коштам громади в с.Люча відкрили дошкільний навчальний заклад. Також ОТГ допомогло коштами забезпеченні комп’ютерною технікою, у відкритті класів у школах ОТГ відповідно до ключової реформи Міністерства освіти і науки України - нової української школи.

Під час спілкування ще раз наголошено на важливості проведення з школярами профорієнтаційних заходів та поінформовано про веб-базову платформу «Моя професія: консультаційна мережа», де є можливість учням безкоштовно пройти тестування у дистанційному режимі.

Детальніше про відвідування Яблунівської ОТГ директором Івано-Франківськог ообласного центру зайнятості Василем Цимбалюком дивіться в сюжетах ОТБ «Галичина».