оп

Трудову діяльність в службі зайнятості розпочав з травня 2000 року.

З 14 червня 2006 року призначений першим заступником директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

З 2 грудня 2015 року - заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Одружений, має двох синів.

За сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток системи соціального захисту населення та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери в листопаді 2005 року нагороджений Грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради

За активну участь в організації оплачуваних громадських робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха та з нагоди Дня працівника соціальної сфери в 2008 році відзначений Подякою директора Державного центру зайнятості.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту від безробіття та з нагоди Дня працівника соціальної сфери в 2008 році відзначений Подякою Міністра праці та соціальної політики України.

За сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, вагомий особистий внесок у виконання завдань пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту від безробіття та з нагоди 14-ї річниці Конституції України в червні 2010 року нагороджений Почесною грамотою Державного центу зайнятості з врученням нагрудного знака «Почесна грамота Державної служби зайнятості».

В червні 2010 року з нагоди 14-ї річниці Конституції України нагороджений Почесною грамотою Державного центру зайнятості.

14 жовтня 2010 року з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери нагороджений Почесною грамотою Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

В листопаді 2010 року – нагороджений Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України.

За досягнення найкращих результатів роботи у 2012 році, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття в 2013 році нагороджений Почесною грамотою Державного центру зайнятості з врученням нагрудного знака „ Почесна грамота Державного центру зайнятості”.

В грудні 2015 року нагороджений Почесною грамотою Ради профспілок Івано-Франківської області за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконанні завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в області та з нагоди 25-ї річниці утворення Державної служби зайнятості України.

За сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, вагомий особистий внесок у виконання завдань пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту від безробіття та з нагоди Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2017 року відзначений Подякою Державної служби зайнятості (Центрального апарату).