оп

Народився 15 вересня 1961 року в с.Уторопи Косівського району Івано-Франківської області.

Трудову діяльність в службі зайнятості розпочав з березня 2009 року.

З жовтня 2017 року очолює Івано-Франківський обласний центр зайнятості.

Одружений, має 3 дітей.

2010 рік – нагороджений Почесною грамотою Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

2010 рік – нагороджений Почесною грамотою Фонду загальнообовязкого державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2013 року відзначений Подякою Міністерства соціальної політики України.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону, активну громадянську позицію, високий патріотизм та з нагоди Дня незалежності України у серпні 2015 року відзначений Почесною грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

2015 рік - відзначений Почесною грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконанні завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в області та з нагоди 25-ї річниці утворення Державної служби зайнятості України.

2016 рік – відзначений Подякою Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за вагомі досягнення у праці, високий професіоналізм.

2017 рік – відзначений Подякою Івано-Франківського обласного центру зайнятості за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні.