оп

Народився 29 травня 1960 року в с.Горожанка Монастириського району Тернопільської області.

Трудову діяльність в службі зайнятості розпочав з червня 1991 року.

З листопада 1993 року очолив Івано-Франківський обласний центр зайнятості.

В жовтні 2017 року переведений на посаду заступника директора - начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

В березні 2018 року переведений на посаду заступника директора  Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Одружений, має двох синів.

2000 рік – нагороджений Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України з врученням пам’ятного знака „За сумлінну працю”.

2001 рік – нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

19 вересня 2008 року в рамках Міжнародного академічного рейтингу популярності "Золота фортуна" нагороджений Почесною відзнакою «За благодійність».

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2008 року нагороджений Подякою Прем’єр-міністра України.

За особисті заслуги в справі соціального захисту населення, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2008 року присвоєно почесне звання „Заслужений працівник соціальної сфери України”.

2009 рік – відзначений Подякою голови Городенківської районної ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району, активну громадську позицію та сумлінне служіння громаді району.

2010 рік – відзначений Подякою Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за вагомі досягнення у праці, високий професіоналізм.

2010 рік – нагороджений медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток Івано-Франківської області.

2010 рік – нагороджений відзнакою Державного центру зайнятості «За бездоганну службу» за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні.

2011 рік – нагороджений Почесною Грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації за зайняте ІІ місце у номінації «Територіальні органи центральних органів виконавчої влади» третього Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» в Івано-Франківській області.

За досягнення найкращих результатів роботи у 2012 році, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття в 2013 році нагороджений Почесною грамотою Державного центру зайнятості з врученням нагрудного знака „Почесна грамота Державного центру зайнятості”.

2013 рік - нагороджений нагрудним знаком Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за значний внесок у розвиток системи загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з нагоди Дня працівника соціальної сфери й 23-ї річниці утворення державної служби зайнятості.

В жовтні 2014 року нагороджений Почесною грамотою обкому профспілки працівників державних установ з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

В грудні 2015 року нагороджений Почесною грамотою Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за значний внесок у розвиток системи загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з нагоди 25-ї річниці утворення державної служби зайнятості за високі досягнення у забезпеченні ефективної діяльності Фонду.

За сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, вагомий особистий внесок у виконання завдань пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту від безробіття та з нагоди Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2017 року нагороджений Почесною грамотою Державної служби зайнятості (Центрального апарату).