оп

Народився у 1975 році в Івано-Франківській області.

Трудову діяльність в службі зайнятості розпочав з лютого 2005 року.

В березні 2006 року очолив Богородчанський районний центр зайнятості.

У грудні 2018 року переведений на посаду заступника директора - начальника відділу організації матеріально-технічного забезпечення Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Одружений, має 2 дітей.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди відзначення Дня незалежності України в серпні 2011 року нагороджений Почесною грамотою Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери в 2013 році відзначений Подякою директора Державного центру зайнятості.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту від безробіття та з нагоди Дня працівника соціальної сфери  в 2014 році нагороджений Почесною Грамотою Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

У грудні 2014 року з  нагоди  відзначення Дня працівника соціальної сфери та 24 річниці утворення Державної служби зайнятості відзначений Подякою Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

В жовтні 2018 року – відзначений  Подякою Міністерства соціальної політики України.