ВГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» за участю Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовує проведення четвертого заходу в рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України та триває другий рік поспіль і в 2019 році охопить 14 регіонів України.

Мета проєкту – створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО (ООС).

Захід відбудеться в Івано-Франківську за адресою вул. Академіка Сахарова, 23, на території Promprylad renovation (конференц-зал 3 поверх).

Протягом 21-23 жовтня 2019 року учасники з Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей поспілкуються з топовими роботодавцями українського ринку, пройдуть перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

Розклад подій проекту в м.Івано-Франківськ:

-          21 жовтня - відкриття проєкту, сесія для ветеранів «Комунікація з роботодавцями під час працевлаштування»;

-          22 жовтня - сесія для ветеранів «Особливості працевлаштування, джерела пошуку роботи»;

-          23 жовтня - сесія для ветеранів, спілкування ветеранів і роботодавців.

В кінці заходу відбудеться засідання круглого столу за результатами заходу в приміщенні Івано-Франківського міського центру зайнятості о 15:00 за адресою: Набережна, 34б, за участі представників Міністерства соціальної політики, Державної служби ветеранів, місцевої влади, Івано-Франківського обласного центру зайнятості, роботодавців, інших зацікавлених сторін та ЗМІ.

Анонс/Подія: 
Подія