Фахівцями служби зайнятості розроблено «Барометром професій», який допоможе зорієнтуватися у світі професій регіону, обрати вірний професійний шлях та скориставшись яким ви зможете визначити професії, актуальні на ринку праці.

05.10.2021

Молодша медична сестра (санітарка, доглядальниця за хворими) – кваліфікований робітник , що здійснює догляд за хворими та стежить за чистотою приміщень, прилеглої території.

12.11.2019

Вихователь – фахівець, який сьогодні працює в системі дошкільної освіти, володіє педагогічними технологіями, що відповідають новим суспільним цілям та рівню розвитку науки про дитину.

23.08.2019

Столяр (виготовлення художніх меблів) – це спеціаліст, який виготовляє м’які, корпусні меблі, бере участь в будівництві: виготовляє і виконує монтаж дверей і вікон, монтаж перегородок, врізання замків і ручок, облицювання стін дерев’яними панелями, вагонкою, а також виготовлення різноманітних виробів з дерева: крісел, вішалок, карнизів, декоративних рамок, альтанок, садових лавок-качалок тощо.

02.07.2019

Менеджер – висококваліфікований спеціаліст з організації управління.

10.04.2019

Комірник – це працівник, який займається організацією, прийомом, зберіганням і видачею різних матеріальних цінностей на складі.

06.12.2019

Електромонтер або електрик — фахівець, який працює в галузі електрики і електротехніки, що займається монтажем, експлуатацією або ремонтом електрообладнання та електричних кіл. Ця професія відноситься до категорії особливо небезпечних.

Характер роботи

 Професія “Електромонтер” відноситься до типу – “людина-техніка”; за характером праці є професією виконавського класу. Це професія підвищеного ризику. На сьогоднішній день електромонтери незамінні на різних підприємствах народного господарства.

Затребувана їх майстерність і в побуті.

19.09.2019

Пропонуємо ознайомитися з «Барометром професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, актуальні на ринку праці.

02.07.2019

Пекар – працівник хлібопекарного виробництва, фахівець для роботи на сучасних хлібозаводах та міні-пекарнях, який знає сучасні та традиційні технології хлібовипікання і виготовлення хлібобулочних виробів, святкових короваїв.

08.05.2019

Офіціантом називають робітника ресторану чи кафе, який обслуговує відвідувачів.

26.02.2019