З початку військового вторгнення РФ в Україну життя українців розділилося на "до" та "після". Люди втратили свої будинки, залишилися без роботи та грошей, але не втрачають віри у перемогу та продовжують будувати плани на майбутнє, шукають місце праці.

Згідно з даними Івано-Франківського обласного центру зайнятості пропонуємо Топ-10 актуальних і затребуваних сьогодні професій в Івано-Франківській області:

17.06.2022

Фахівцями служби зайнятості розроблено «Барометром професій», який допоможе зорієнтуватися у світі професій регіону, обрати вірний професійний шлях та скориставшись яким ви зможете визначити професії, актуальні на ринку праці.

05.10.2021

Молодша медична сестра (санітарка, доглядальниця за хворими) – кваліфікований робітник , що здійснює догляд за хворими та стежить за чистотою приміщень, прилеглої території.

12.11.2019

Вихователь – фахівець, який сьогодні працює в системі дошкільної освіти, володіє педагогічними технологіями, що відповідають новим суспільним цілям та рівню розвитку науки про дитину.

23.08.2019

Столяр (виготовлення художніх меблів) – це спеціаліст, який виготовляє м’які, корпусні меблі, бере участь в будівництві: виготовляє і виконує монтаж дверей і вікон, монтаж перегородок, врізання замків і ручок, облицювання стін дерев’яними панелями, вагонкою, а також виготовлення різноманітних виробів з дерева: крісел, вішалок, карнизів, декоративних рамок, альтанок, садових лавок-качалок тощо.

02.07.2019

Оскільки світ динамічно змінюється, перелік затребуваних професій на ринку праці систематично оновлюється.

Робота, яка була затребувана «вчора», може стати зовсім непотрібною «завтра».

Тож перегляньте найбільш затребувані професії на ринку праці Івано-Франківщини.

24.05.2022

Комірник – це працівник, який займається організацією, прийомом, зберіганням і видачею різних матеріальних цінностей на складі.

06.12.2019

Електромонтер або електрик — фахівець, який працює в галузі електрики і електротехніки, що займається монтажем, експлуатацією або ремонтом електрообладнання та електричних кіл. Ця професія відноситься до категорії особливо небезпечних.

Характер роботи

 Професія “Електромонтер” відноситься до типу – “людина-техніка”; за характером праці є професією виконавського класу. Це професія підвищеного ризику. На сьогоднішній день електромонтери незамінні на різних підприємствах народного господарства.

Затребувана їх майстерність і в побуті.

19.09.2019

Пропонуємо ознайомитися з «Барометром професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, актуальні на ринку праці.

02.07.2019

Пекар – працівник хлібопекарного виробництва, фахівець для роботи на сучасних хлібозаводах та міні-пекарнях, який знає сучасні та традиційні технології хлібовипікання і виготовлення хлібобулочних виробів, святкових короваїв.

08.05.2019