З метою інформування роботодавців щодо детінізації трудових відносин  та легалізації заробітної плати Коломийською міськрайонною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 24 вересня 2020 року проведено семінар на дану тему.

28.09.2020

Днями працівниками Рожнятівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати», в якому взяв участь головний державний інспектор відділу з питань трудових відносин та зайнятості Управління Держпраці в Івано-Франківській області Тарас Василечко. 

28.09.2020

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекціції COVID-19 та дотримання санітарних норм Тисменицька районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості практикує проведення семінарів для  безробітних за сприятливих погодних умов  на  свіжому  повітрі.

25 вересня 2020 року безробітні прослухали семінар із загальних питань зайнятості.

28.09.2020

25 вересня 2020 року Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та тренінг «Підвищення рівня самооцінки і впевненості в ефективності своїх дій».

28.09.2020

Днями в рамках співпраці Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з відділом Городенківського бюро правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» для безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

28.09.2020

Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. Саме під таким гаслом 24 вересня 2020 року Яремчанською міською філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано та проведено семінар з роботодавцями регіону на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

25.09.2020