За допомогою у пошуку роботи до Долинського управління Калуської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернулася Мар'яна Коваль.

28.02.2024

Одним із прикладів успішного працевлаштування методом рекрутингу є історія працевлаштування Максима Стаська на посаду приймальника замовлень, який нещодавно звернувся до Надвірнянської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою.

27.02.2024

До Болехівського відділу Калуської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою у підборі працівника на посаду продавця-консультанта звернувся місцевий підприємець Юрій Дубів.

26.02.2024

Для розширення та розвитку існуючого ресторанного бізнесу підприємець Ірина Тарас вирішила скористатись державною підтримкою та отримати кошти мікрогранту в рамках реалізації урядового проекту «Власна справа».

28.02.2024

До Богородчанського управління Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою у підборі працівника на посаду продавця-касира звернувся менеджер по підбору персоналу супермаркету «TORBA».

27.02.2024

За допомогою в підборі працівника на посаду бухгалтера до Тисменицького управління Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості звернулася підприємець Ірина Голобин.

26.02.2024