28 травня 2020 року з метою ознайомлення з джерелами інформації про вакансії, розширення уявлень про онлайн-джерела пошуку роботи фахівцем Долинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксаною Гладич проведено вебінар «Сучасні джерела інформації про вакансії» для осіб, які шукають роботу в службі зайнятості, та зареєстрованих безробітних.

28.05.2020

В рамках співпраці Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з Верховинським районним військовим комісаріатом та з метою інформування населення щодо умов комплектування Збройних сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних сил України 13 лютого 2020 року для безробітних проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України.

13.02.2020

З метою інформування молоді про відповідальність за своє професійне майбутнє, визначення професійної спрямованості, розширення знань про світ професій 16 грудня 2019 року для здобувачів освіти 9-Б та 10-В класів Долинського наукового академічного ліцею «Інтелект» фахівцем Долинської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксаною Гладич проведено профорієнтаційний урок та групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування.

17.12.2019

30 жовтня 2019 року в Рожнятівській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості фахівцем з профорієнтації Лілією Хорт для безробітних осіб проведено тренінг на тему «Співбесіда з роботодавцем».

Метою заходу є сприяння самопізнанню учасників, розвитку позитивного мислення, вміння самопрезентації; формування ключових компетентностей особистості; поглиблення взаємодії у особистісно-розвивальному спілкуванні з роботодавцями.

30.10.2019

15 серпня 2019 року на базі Івано-Франківського міського центру зайнятості відбулося засідання клубу для осіб з інвалідністю. В заході взяв участь завідувач сектору правової та кадрової роботи Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Дмитро Борсук.

16.08.2019

22 травня 2020 року в Галицькій районній філії Івано-Франківського  обласного центру зайнятості відбувся черговий інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для зареєстрованих безробітних.

22.05.2020

13 cічня 2020 року в Івано-Франківському міському центрі зайнятості для безробітних осіб старше 45 років проведено тренінг «Повір у себе». Мета заходу – оптимізація психоемоційного стану, визначення шляхів до самореалізації, сприяння соціально-професійному самовизначенню, підвищення конкуретоспроможності на ринку праці, спрямування зусиль особи на реалізацію власної кар’єри.

13.01.2020

В  рамках  співпраці    Тисменицького   районного  сектору    філії  Державної  установи «Центр  пробації»  та  Тисменицької  районної філії  Івано-Франківського  обласного  центру  зайнятості     5 листопада  2019 року   відбувся семінар  для  осіб, які  засуджені до  покарань, не  пов’язаних   з  позбавленням  волі,  звільнені  від  відбування покарань з  випробувальним  терміном.

06.11.2019

24 вересня 2019 року Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено тренінг для студентської молоді, яка навчається в Бурштинському енергетичному коледжі ІФНУНГ «Мій вибір – моє майбутнє».

25.09.2019

На базі Долинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 8 липня 2019 року відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатація дитячої праці», приурочений Всесвітньому Дню боротьби з торгівлею людьми за участю заступника директора, начальника відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Жанни Димокур.

09.07.2019