Кожна людина хоче бути успішною і щасливою, але успіху в житті досягає лише той, хто правильно визначає свою мету та план її досягнення, ставить перед собою нові завдання і наполегливо працює. «Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї всю душу, то щастя само вас знайде» - стверджував вітчизняний педагог Констянтин Дмитрович Ушинський.

26.02.2019

Знаєте, що має найбільшу цінність в сучасному світі? Думаєте, гроші? Насправді, це інформація і час. Парадокс і в тому, що сучасна людина має масу пристосувань, які дозволяють економити час, і при цьому часу їй постійно не вистачає. Як все встигати - таке питання ставить собі кожна людина, яка не знає методів планування часу.

17.01.2019

Ще до співбесіди. Будьте уважними до деталей ще на стадії підготовки резюме: не переплутайте формат документу, який вимагається, не забудьте додати фото. Якщо просять зателефонувати у конкретний період часу для призначення співбесіди – чітко виконайте вказівку.

 

23.11.2018

Перші дні на новій роботі, як і слід того чекати, є коротким періодом знайомства з колективом. Новий колега має стати своїм серед своїх. Щоб стати своїм слід дотримуватися низки простих і зрозумілих правил поводження на новому робочому місці. Далі подаємо виклад цих правил.

05.10.2018

Знайти хорошу роботу буває нелегко, а залишитися на ній може бути ще складніше. Щоб не втратити щойно знайдену посаду потрібно плідно працювати і вдосконалюватися.

16.06.2018

Адаптація - це процес взаємного пристосування працівника до організації та організації до працівника.

Де б ти не працював, необхідно пройти період адаптації на новому робочому місці. Твоє професійне самовизначення нерозривно пов’язане з умінням пристосуватися до умов праці. Кожне підприємство й працедавець прагнуть до скорочення процесу адаптації для того, щоб результати твоєї діяльності повністю відповідали вимогам, які пред'являються до робітників і фахівців твоєї професії.

З точки зору працівника, можна виділити два напрямки адаптації:

17.01.2019

Шлях до професійного успіху - довгий і часто непростий. Він поєднує наполегливу роботу, погоню за своєю мрією і знайомство з правильними людьми. Однак ви можете прямо зараз здійснювати дії, які допоможуть підібратися ближче до своїх цілей.

27.11.2018

Ознайомтесь з порадами про те, як бути щасливими на роботі

17.10.2018

Подивитися на себе з боку - завдання не з легких, тим більше складно побачити себе очима нових колег по роботі і нового начальника. Нам здається, що ми ведемо себе бездоганно, є осередком привабливості, а наші ділові якості видно всім і кожному, але чи так це насправді? Як з кращого боку зарекомендувати себе на новому місці роботи?

Коли новий співробітник виходить на роботу, то протягом усього випробувального терміну він перебуває під пильною увагою з боку керівництва, яке намагається зрозуміти, чи не помилилася вона, вибравши даної людини на дану посаду.

21.08.2018

 Від того, як пройде перший робочий день, залежать подальші відносини з колегами. За статистикою, близько 40% людей вирішують змінити роботу після першого ж робочого дня, якщо він виявився невдалим. Тому дуже багато буде залежати, як ви виявите себе в перший день на новій роботі.

27.03.2018