Не хапайся за всі справи одночасно та не намагайся все тримати у голові. Якщо ти знаходишся у відносній безпеці, якщо знайшов житло і розумієш, що потрібно працювати чи шукати роботу, щоб отримувати хоча б якісь гроші для життя, але в тебе зовсім немає на це фізичних і моральних сил - кілька корисних порад від психологів, як зберігати ефективність та працювати у воєнний час.

22.06.2022

Експерти з працевлаштування звертають особливу увагу на резюме потенційного кандидата на працевлаштування. Дивляться на тему резюме, чи є супровідний лист, а також на те як він складений. Потім відкривають сам документ і власне той час, який витрачається на усвідомлення того чи варто занурюватися далі, триває приблизно 6 секунд.

01.12.2021

Як зробити кар'єру - це питання хвилює не тільки вчорашніх випускників, але й професіоналів (багато людей роками працюють на одному і тому ж місці і не можуть просунутися по службі).

25.10.2021

В процесі пошуку роботи шукач роботи постійно контактує з особами, які вирішують чи отримає він бажану посаду. Саме позивний результат залежить від враження яке виникне в HR-менеджера чи роботодавця під час співбесіди.

11.03.2020

Інколи, коли ми приходимо на співбесіду, то зосереджуємося на назві компанії, її престижності, репутації, заробітній платі, та тому, куди ця робота приведе нас через рік, два чи п’ять років. Однак, таким чином, ми нехтуємо чинниками, які насправді важливі для нашого щастя.

12.11.2019

Співбесіда з роботодавцем – це досить важливий етап і від рівня підготовки до співбесіди залежить успіх вашого працевлаштування. Саме тому до співбесіди слід підготуватися досить відповідально.

26.05.2022

Співбесіда з роботодавцем чи то онлайн, чи офлайн - не односторонній допит, тому не бійтесь ставити запитання, особливо, коли є про що. Це покаже вашу зацікавленість і компетентність. А от людина, яка ні про що не питає – може здатися несерйозною.

30.11.2021

Стажування – це найкращий спосіб початківцям отримати омріяну вакансію. Тут можна не просто отримати нові знання, а й одразу застосувати їх на практиці: стажери тестують свої креативи на реальній аудиторії. Стажування добре проходити для тих кандидатів, які ще не мають досвіду, але хочуть розвиватися у вподобаній сфері та будувати кар’єру в конкретній компанії. Стажування дозволяє проявити себе, щоб приєднатися до команди роботодавця та справити якомога краще враження на роботодавця.

05.10.2021

Незабаром сьогоднішні студенти отримають дипломи і вийдуть у «вільне плавання» у безмежний океан під назвою «ринкова економіка». Як знайти своє перше робоче місце, довести свої переваги перед конкурентами, подолати внутрішні страхи і невпевненість та почати свій кар’єрний шлях, досягаючи успіху у реалізації вмінь, знань, навичок, здобутих в навчальному закладі?

06.12.2019

Як справедливо зауважує Генрі Форд: «Найкраща робота – це високооплачуване хобі».

19.09.2019