оп

Чи довіряють вам люди? Чи здатні ви справити належне враження на оточуючих? Багато хто зауважував, що людей, які б заслуговували довіри, не так то і багато навколо нас. Ми вибудовуємо відносини з друзями, колегами, знайомими без урахування фактора довіри. Однак це корисна якість може стати необхідним для комунікації, тому ігнорувати її не варто.

02.07.2019

Кар’єра в умовах ринку праці – це успішний «продаж» своїх умінь та інтелекту, тому у ваших інтересах зробити це вдало. Досягти успіху  допоможе знання кон’юктури ринку праці, його законів і методів роботи. Тільки ви і ніхто інший вирішить, яку саме роботу обирати і на які умови погоджуватися. Спочатку потрібно вирішити, яку роботу ви хочете знайти. Майте на увазі, що на роботі потрібно буде проводити третину свого життя. Було б непогано одразу вибрати те, що подобається, щоб потім не страждати. Дайте собі відповіді на такі питання:

10.04.2019

Адаптація - це процес взаємного пристосування працівника до організації та організації до працівника.

Де б ти не працював, необхідно пройти період адаптації на новому робочому місці. Твоє професійне самовизначення нерозривно пов’язане з умінням пристосуватися до умов праці. Кожне підприємство й працедавець прагнуть до скорочення процесу адаптації для того, щоб результати твоєї діяльності повністю відповідали вимогам, які пред'являються до робітників і фахівців твоєї професії.

З точки зору працівника, можна виділити два напрямки адаптації:

17.01.2019

Шлях до професійного успіху - довгий і часто непростий. Він поєднує наполегливу роботу, погоню за своєю мрією і знайомство з правильними людьми. Однак ви можете прямо зараз здійснювати дії, які допоможуть підібратися ближче до своїх цілей.

27.11.2018

Ознайомтесь з порадами про те, як бути щасливими на роботі

17.10.2018

Часто в особи, що шукає роботу вперше, виникає питання: «Що робити, якщо я хочу розпочати кар’єру своєї мрії, не маю жодного досвіду роботи, і щойно закінчив навчальний заклад? Які  мають бути мої перші кроки?» Основною перепоною на шляху до успішного працевлаштування є страх шукача роботи перед  роботодавцем  при проходженні співбесіди. Першочергове  ваше завдання при проходженні співбесіди - довести роботодавцю, що йому потрібні саме Ви! В нагоді вам стануть наступні поради:

08.05.2019

Кожна людина хоче бути успішною і щасливою, але успіху в житті досягає лише той, хто правильно визначає свою мету та план її досягнення, ставить перед собою нові завдання і наполегливо працює. «Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї всю душу, то щастя само вас знайде» - стверджував вітчизняний педагог Констянтин Дмитрович Ушинський.

26.02.2019

Знаєте, що має найбільшу цінність в сучасному світі? Думаєте, гроші? Насправді, це інформація і час. Парадокс і в тому, що сучасна людина має масу пристосувань, які дозволяють економити час, і при цьому часу їй постійно не вистачає. Як все встигати - таке питання ставить собі кожна людина, яка не знає методів планування часу.

17.01.2019

Ще до співбесіди. Будьте уважними до деталей ще на стадії підготовки резюме: не переплутайте формат документу, який вимагається, не забудьте додати фото. Якщо просять зателефонувати у конкретний період часу для призначення співбесіди – чітко виконайте вказівку.

 

23.11.2018

Перші дні на новій роботі, як і слід того чекати, є коротким періодом знайомства з колективом. Новий колега має стати своїм серед своїх. Щоб стати своїм слід дотримуватися низки простих і зрозумілих правил поводження на новому робочому місці. Далі подаємо виклад цих правил.

05.10.2018