Експерти з працевлаштування звертають особливу увагу на резюме потенційного кандидата на працевлаштування. Дивляться на тему резюме, чи є супровідний лист, а також на те як він складений. Потім відкривають сам документ і власне той час, який витрачається на усвідомлення того чи варто занурюватися далі, триває приблизно 6 секунд.

01.12.2021

Як зробити кар'єру - це питання хвилює не тільки вчорашніх випускників, але й професіоналів (багато людей роками працюють на одному і тому ж місці і не можуть просунутися по службі).

25.10.2021

В процесі пошуку роботи шукач роботи постійно контактує з особами, які вирішують чи отримає він бажану посаду. Саме позивний результат залежить від враження яке виникне в HR-менеджера чи роботодавця під час співбесіди.

11.03.2020

Інколи, коли ми приходимо на співбесіду, то зосереджуємося на назві компанії, її престижності, репутації, заробітній платі, та тому, куди ця робота приведе нас через рік, два чи п’ять років. Однак, таким чином, ми нехтуємо чинниками, які насправді важливі для нашого щастя.

12.11.2019

Підгинаються коліна, пітніють долоні. Ти міцно хапаєшся за ручку дверей, паралельно згадуєш про усмішку. «Всім привіт! Тепер я працюватиму з вами» кожному з нас доводилося відчувати подібне. Навіть у найсміливіших осіб нова робота, колектив, обов’язки можуть викликати стрес та тривогу. Як їх  уникнути або вже позбутися? Що робити щоб стати своїм у команді?

02.09.2019

Співбесіда з роботодавцем чи то онлайн, чи офлайн - не односторонній допит, тому не бійтесь ставити запитання, особливо, коли є про що. Це покаже вашу зацікавленість і компетентність. А от людина, яка ні про що не питає – може здатися несерйозною.

30.11.2021

Стажування – це найкращий спосіб початківцям отримати омріяну вакансію. Тут можна не просто отримати нові знання, а й одразу застосувати їх на практиці: стажери тестують свої креативи на реальній аудиторії. Стажування добре проходити для тих кандидатів, які ще не мають досвіду, але хочуть розвиватися у вподобаній сфері та будувати кар’єру в конкретній компанії. Стажування дозволяє проявити себе, щоб приєднатися до команди роботодавця та справити якомога краще враження на роботодавця.

05.10.2021

Незабаром сьогоднішні студенти отримають дипломи і вийдуть у «вільне плавання» у безмежний океан під назвою «ринкова економіка». Як знайти своє перше робоче місце, довести свої переваги перед конкурентами, подолати внутрішні страхи і невпевненість та почати свій кар’єрний шлях, досягаючи успіху у реалізації вмінь, знань, навичок, здобутих в навчальному закладі?

06.12.2019

Як справедливо зауважує Генрі Форд: «Найкраща робота – це високооплачуване хобі».

19.09.2019

Є такий принцип «шпагату» серед успішних людей. Його суть досить проста. Коли ми сідаємо на фізичний шпагат, ми тягнемо м’яз до болю і фіксуємо. Трішки зайшли за грань болю і достатньо. Наступного разу, діємо подібно. Трішки далі за біль і фіксуємо. Через певний проміжок часу – сідаємо легко на весь шпагат.

23.08.2019