Стажування – це найкращий спосіб початківцям отримати омріяну вакансію. Тут можна не просто отримати нові знання, а й одразу застосувати їх на практиці: стажери тестують свої креативи на реальній аудиторії. Стажування добре проходити для тих кандидатів, які ще не мають досвіду, але хочуть розвиватися у вподобаній сфері та будувати кар’єру в конкретній компанії. Стажування дозволяє проявити себе, щоб приєднатися до команди роботодавця та справити якомога краще враження на роботодавця.

05.10.2021

Незабаром сьогоднішні студенти отримають дипломи і вийдуть у «вільне плавання» у безмежний океан під назвою «ринкова економіка». Як знайти своє перше робоче місце, довести свої переваги перед конкурентами, подолати внутрішні страхи і невпевненість та почати свій кар’єрний шлях, досягаючи успіху у реалізації вмінь, знань, навичок, здобутих в навчальному закладі?

06.12.2019

Як справедливо зауважує Генрі Форд: «Найкраща робота – це високооплачуване хобі».

19.09.2019

Є такий принцип «шпагату» серед успішних людей. Його суть досить проста. Коли ми сідаємо на фізичний шпагат, ми тягнемо м’яз до болю і фіксуємо. Трішки зайшли за грань болю і достатньо. Наступного разу, діємо подібно. Трішки далі за біль і фіксуємо. Через певний проміжок часу – сідаємо легко на весь шпагат.

23.08.2019

Часто в особи, що шукає роботу вперше, виникає питання: «Що робити, якщо я хочу розпочати кар’єру своєї мрії, не маю жодного досвіду роботи, і щойно закінчив навчальний заклад? Які  мають бути мої перші кроки?» Основною перепоною на шляху до успішного працевлаштування є страх шукача роботи перед  роботодавцем  при проходженні співбесіди. Першочергове  ваше завдання при проходженні співбесіди - довести роботодавцю, що йому потрібні саме Ви! В нагоді вам стануть наступні поради:

08.05.2019

В процесі пошуку роботи шукач роботи постійно контактує з особами, які вирішують чи отримає він бажану посаду. Саме позивний результат залежить від враження яке виникне в HR-менеджера чи роботодавця під час співбесіди.

11.03.2020

Інколи, коли ми приходимо на співбесіду, то зосереджуємося на назві компанії, її престижності, репутації, заробітній платі, та тому, куди ця робота приведе нас через рік, два чи п’ять років. Однак, таким чином, ми нехтуємо чинниками, які насправді важливі для нашого щастя.

12.11.2019

Підгинаються коліна, пітніють долоні. Ти міцно хапаєшся за ручку дверей, паралельно згадуєш про усмішку. «Всім привіт! Тепер я працюватиму з вами» кожному з нас доводилося відчувати подібне. Навіть у найсміливіших осіб нова робота, колектив, обов’язки можуть викликати стрес та тривогу. Як їх  уникнути або вже позбутися? Що робити щоб стати своїм у команді?

Оскільки значна частина життя людини проходить на роботі, то й зрозуміло, що атмосфера довкола її робочого місця відіграє неабияку роль. Сховатися від світу у діжці вдалося лише філософу Діогену.

02.09.2019

Чи довіряють вам люди? Чи здатні ви справити належне враження на оточуючих? Багато хто зауважував, що людей, які б заслуговували довіри, не так то і багато навколо нас. Ми вибудовуємо відносини з друзями, колегами, знайомими без урахування фактора довіри. Однак це корисна якість може стати необхідним для комунікації, тому ігнорувати її не варто.

02.07.2019

Кар’єра в умовах ринку праці – це успішний «продаж» своїх умінь та інтелекту, тому у ваших інтересах зробити це вдало. Досягти успіху  допоможе знання кон’юктури ринку праці, його законів і методів роботи. Тільки ви і ніхто інший вирішить, яку саме роботу обирати і на які умови погоджуватися. Спочатку потрібно вирішити, яку роботу ви хочете знайти. Майте на увазі, що на роботі потрібно буде проводити третину свого життя. Було б непогано одразу вибрати те, що подобається, щоб потім не страждати. Дайте собі відповіді на такі питання:

10.04.2019