Популярними серед роботодавців, які від початку року зверталися до служби зайнятості Івано-Франківської області за допомогою в підборі кваліфікованого персоналу, були такі різновиди підвищення кваліфікації працівників як стажування на робочому місці, на яке претендував безробітний, а також курси цільового призначення, які проводяться з метою набуття нової компетенції.

07.10.2022

Івано-Франківська обласна служба зайнятості організовує навчання за професією «Оператор котельні» на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

21.06.2022

Сучасний стан розвитку економіки ставить підвищені вимоги до якості робочої сили. Саме тому з метою сприяння працевлаштуванню служба зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних відповідно до вимог ринку праці, зокрема і шляхом стажування на робочих місцях.  

12.01.2022

У Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочали навчання за дуальною формою здобувачі освіти груп «КТЗ-17» і «ПД-20», які опановуватимуть професії касира торговельного залу та продавця продовольчих товарів.

16.08.2021

Перелік закладів освіти, які будуть надавати послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання в Івано-Франківській області у 2021 році

22.03.2021

З метою сприяння працевлаштуванню осіб, які шукають роботу служба зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних відповідно до вимог ринку праці, зокрема і шляхом стажування на робочих місцях.

02.09.2022

Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводить підготовку таких затребуваних спеціалістів за ліцензованою професією «Молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими». 20 травня 2022 року у закладі освіти відбувся черговий випуск фахівців цієї справді великодушної професії.

20.05.2022

З 22 по 26 листопада 2021 року спільно з роботодавцями, міжнародними партнерами та регіональними представниками Міністерство освіти і науки України проводить серію різноманітних заходів в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти. 25 листопада цього року Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з радістю долучився до цієї масштабної події.

25.11.2021

14 травня 2021 року здобувачі освіти групи «П-11», які навчались у Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Покоївка»,  успішно закінчили навчання. Державна кваліфікаційна комісія відзначила хороший рівень підготовки майбутніх спеціалістів сфери обслуговування та вручила їм  свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.

14.05.2021

Івано-Франківський обласний центр зайнятості проводить відбір закладів освіти для організації у 2021 році професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання за наступними професіями:

19.02.2021