Для того, щоб підвищити свої шанси на отримання вакантної посади і більш повно розповісти про власну кандидатуру, складається спеціальний супровідний лист до резюме. Він дозволяє в більш вільній формі представити свої унікальні здібності, і дає ряд переваг.

26.02.2019

Ми всі хоч раз в житті, захоплювались роботою інших людей і хотіли, щоб наша була такою ж цікавою. Щоб дати Тобі тему для роздумів пропонуємо декілька найцікавіших професій з усього світу.

17.01.2019

Спеціалісти служби зайнятості підготували матеріал з порадами, як правильно підготувати дитину до вибору професії.

23.11.2018

«Як вибрати майбутню професію?» — рано чи пізно таким питанням задається кожна людина. Вибір професії — справа нелегка, але необхідна. Адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, якою займається людина.

05.10.2018

Обираючи професію, потрібно, по-перше, чітко уявляти, що ти хочеш від професії (мотивація), яким повинен бути зміст професії, щоб мені було цікаво працювати; яка зарплата мене задовольнить; який спосіб життя я хочу вести; скільки часу і сил я можу віддати на здобуття цієї професії. Та багато іншого.

16.06.2018

У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Ми пропонуємо до вашої уваги якості успішної кар'єри:

17.01.2019

Вибір професії чи це легко? Професія відіграє важливу роль в житті кожної людини і має великий вплив на самопочуття та на подальшу реалізацію. Це те, чому ти себе присвятиш. Чи це буде один вибір, чи це буде декілька протягом життя залежить від тебе, школяр. Адже,  сучасний швидкоплинний світ завжди буде «підкидати» нам нові звершення.

Спеціалісти служби зайнятості підготували матеріал для випускників, які вже скоро обиратимуть спеціальність та майбутню професію.

28.11.2018

Ознайомтесь з основними правилами вибору професії

17.10.2018

Темперамент і характер - не одне і те ж

Темперамент, як певний комплекс вроджених характеристик, швидкість реакції, стійкість до зовнішніх впливів, справді грає роль у виборі професії. Проте це - сталі вроджені та незмінні характеристики вищої нервової системи. Якщо до нього умовно додати виховання, вплив батьків, друзів, оточення людини, то сформується характер.

21.08.2018