оп

Найголовніше у виборі професії – справжні природні бажання людини, які зазвичай плутають з банальними потребами. Правильний вибір професії – це ключ до щасливого життя. Щоб займатися улюбленою справою, при виборі професії потрібно орієнтуватися на власні інтереси, бажання й уміння. Тоді хобі стане роботою, і навпаки.

19.09.2019

Що ж це таке “Особистість в професії” та як віднайти себе? Відомо, що людина може максимально реалізувати себе в будь-якому виді діяльності, якщо вона працює без примусу, добровільно, але часто навіть у зрілому віці людина не може віднайти свою професію, і реалізуватися як професіонал своєї справи. Іноді варто стати перед дзеркалом і просто поставте собі кілька запитань:

02.07.2019

Сьогодні в тренді бути в пошуку себе, проходити різноманітні тренінги та коуч-сесії в пошуках свого призначення. Останнім часом такої інформації надзвичайно багато, і це помітив чи не кожен з нас.

10.04.2019

У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Ми пропонуємо до вашої уваги якості успішної кар'єри:

17.01.2019

Вибір професії чи це легко? Професія відіграє важливу роль в житті кожної людини і має великий вплив на самопочуття та на подальшу реалізацію. Це те, чому ти себе присвятиш. Чи це буде один вибір, чи це буде декілька протягом життя залежить від тебе, школяр. Адже,  сучасний швидкоплинний світ завжди буде «підкидати» нам нові звершення.

Спеціалісти служби зайнятості підготували матеріал для випускників, які вже скоро обиратимуть спеціальність та майбутню професію.

28.11.2018

Сьогодні в Україні вищу освіту можна отримати в безлічі навчальних закладів – державних, приватних, комунальних та інших форм власності, лише спеціальностей в нашій країні існує близько шестисот.

Утім, нині обирати одну професію – це вчорашній день, адже в сучасної людини попереду чимало змін напрямків діяльності, нових проектів, підвищень кваліфікації, спроб «міксувати» навички та знання з різних сфер. Хоча здається, що хлопці та дівчата сумують за однозначністю і простотою: мовляв, оця справа – на все життя. Як же випускникам шкіл зорієнтуватися?

23.08.2019

В середньому кожна людина хоча б раз задумується над зміною своєї професії або переходом в іншу сферу. І кожен другий хоча б раз робить цей крок. Зазвичай це може ставатись через нехтування профорієнтацією на початку своєї кар’єри. Вибір професії в такому випадку здійснювався спонтанно або під впливом таких факторів, як тиск зі сторони сім’ї, необдумані рішення або мода на певні професії. Отож,  чому може виникати бажання змінити свою професію, так як це попередити.

08.05.2019

Для того, щоб підвищити свої шанси на отримання вакантної посади і більш повно розповісти про власну кандидатуру, складається спеціальний супровідний лист до резюме. Він дозволяє в більш вільній формі представити свої унікальні здібності, і дає ряд переваг.

26.02.2019

Ми всі хоч раз в житті, захоплювались роботою інших людей і хотіли, щоб наша була такою ж цікавою. Щоб дати Тобі тему для роздумів пропонуємо декілька найцікавіших професій з усього світу.

17.01.2019

Спеціалісти служби зайнятості підготували матеріал з порадами, як правильно підготувати дитину до вибору професії.

23.11.2018