22 лютого 2022 року на замовлення роботодавця ТОВ «Крафтмаєр» за сприяння Івано-Франківського обласного центру зайнятості у форматі онлайн відбувся міні-ярмарок для безробітних осіб, які перебувають на обліку в міських, районних, міськрайонних філіях Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Івано-Франківському міському центрі зайнятості.

ТОВ «Крафтмаєр» - це лідер з послуг у сфері сільського господарства, який має власний великий парк потужної сільськогосподарської техніки, працює на території всієї України і на даний час має потребу в кваліфікованому персоналі на вакантні посади трактористів та операторів-обприскувачів.

«Зайнятість особи- це важлива складова життєдіяльності кожної людини, тому даний захід має на меті допомогти тим, хто шукає роботу якнайшвидше працевлаштуватися, а роботодавцеві підібрати кваліфікований персонал», - зазначила відкриваючи захід начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Івано-Франківського обласного центру зайнятості Галина Кушнір.

Представник роботодавця детально розповіла учасникам міні-ярмарку про умови та оплату праці, режим роботи, основні обов’язки та вимоги до кандидатів на працевлаштування.

Під час заходу за допомогою відеоматеріалів учасники мали змогу детально ознайомитися із специфікою роботи та новітньою сільськогосподарською технікою, яку ТОВ «Крафтмаєр» використовує у своїй роботі.

На завершення заходу, представник роботодавця відповіла на усі запитання учасників та повідомила контактні дані для тих, кого зацікавила дана робота.

Анонс/Подія: 
Подія