21 лютого 2018 року на базі Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено нараду з директорами міських, районних, міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за підсумками діяльності служби зайнятості Івано-Франківської області в січні 2018 року.

Розпочав захід директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, який звернув увагу на покращення результатів роботи служби зайнятості області, зокрема, щодо збільшення кількості роботодавців, з якими співпрацюють філії, кількості вакансій, кількості осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості області, в т.ч. до надання статусу безробітного. Він зосередив увагу на важливості якісної роботи з роботодавцями з метою задоволення їх потреб у кадрах. Усіма філіями заплановано проведення зустрічей, круглих столів з роботодавцями, представниками влади з метою розробки пропозицій щодо співпраці, обговорення нових форм та методів роботи, та, головне, створення ради роботодавців. Зокрема, дані ради уже створено при Коломийській міськрайонній та Івано-Франківській міській філіях. До кінця березня такі зустрічі мають бути проведені у всіх філіях.

Служба зайнятості області продовжує активну профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю. Зокрема, іде виконання Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки, яка затверджена постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 07.09.2017 № 145. У філіях запроваджено клубну форму роботи з цільовими категоріями безробітних (жінки, молодь, учасники АТО).

Про підсумки діяльності служби зайнятості області у січні 2018 року, в т.ч. організації роботи щодо надання послуг роботодавцям поінформував Григорій Горбаль, заступник директора-начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Тетяна Захар, директор Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, поділилася досвідом роботи у різних напрямках філії, яку вона очолює.

Тарас Басюга, заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості, надав інформацію про впровадження методів рекрутингу в роботі міських, районних, міськрайонних філій.

Про організацію роботи служби зайнятості області щодо надання послуг шукачам роботи у січні 2018 року доповів Ігор Сливінський, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Івано-Франківського обласного центру зайнятості. Людмила Сірко, начальник відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості, проаналізувала про проведення профорієнтаційої роботи та звернула увагу на шляхи удосконалення та розвитку системи професійної орієнтації в області.

Про результати та ефективність проведеної роботи з організації профнавчання зареєстрованих безробітних та видачі ваучерів для підвищення конкурентоспроможності осіб на ринку праці доповіла Світлана Боднар, начальник відділу організації профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Марія Гопайнич, директор Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, надала інформацію про впровадження дуальної форми навчання на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На завершення наради В.Цимбалюк зосередив увагу на шляхах підвищення ефективності роботи служби зайнятості області відповідно до нових тенденцій в роботі державної служби зайнятості.

Анонс/Подія: 
Подія