2 грудня 2021 року працівниками Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за участю представників органів влади, соціальних партнерів, роботодавців та осіб з інвалідністю проведено круглий стіл на тему «Працевлаштування осіб з обмеженими можливостями - турбота спільна».

Відкриваючи захід, директор міськрайонної філії Мирослав Мацьків зазначив, що цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу та милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства - людей з інвалідністю. Служба зайнятості спрямовує усі зусилля на те, щоб люди з інвалідністю могли працювати та брати участь у суспільному житті, адже вони потребують справедливого соціального захисту і достойних умов життя. М.Мацьків розповів про проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю та шляхи їх вирішення.

Про надання роботодавцям компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску за створення нових робочих місць та про виконання нормативу робочих місць для осіб з інвалідністю підприємствами та організаціями усіх форм власності поінформувала начальник відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії Марія Кіф’як

Начальник відділу працевлаштування Оксана Петрованчук та начальник відділу активної підтримки безробітних Наталя Гінчицька розповіли учасникам заходу про послуги, які надає служба зайнятості особам з обмеженою працездатністю, про допомогу даним особам у виборі професії з використанням психодіагностичних методик, а також про можливість навчання у центрах професійно-технічної освіти служби зайнятості.

Начальник сервісного центру Пенсійного фонду України в м.Коломия поінформувала про послуги з пенсійного забезпечення та онлайн-сервіси Пенсійного фонду.

Представники управління праці та соціального захисту міської ради і районної державної адміністрації зазначили, що повернутись на ринок праці особі з інвалідністю активно допомагають центри професійної реабілітації інвалідів, де людина з обмеженими можливостями може впродовж двох-шести місяців здобути професію швачки, автослюсаря, майстра з ремонту взуття, перукаря. Заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Марта Фучко розповіла про надання безоплатних послуг для даної категорії осіб.

Голова ради роботодавців при міськрайонної філії  Валентина Остяк висловила вдячність всім тим, хто опікується особами з обмеженими можливостями, надає їм щоденну підтримку і допомогу. Нехай ця турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їхні серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Анонс/Подія: 
Подія