22 грудня 2021 року працівники Івано-Франківської обласної служби зайнятості на чолі з керівником обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком взяли участь у психологічному форумі «Повернення. Підтримка. Прийняття» в рамках проєкту «Земля вільних людей».

Даний захід впроваджується за ініціативи Івано-Франківської громади у рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції за підтримки міського голови м.Івано-Франківська Руслана Марцінківа

Учасники заходу - працівники міських, районних, міськрайонних філій обласного центру зайнятості, міського центру зайнятості, які безпосередньо працюють з ветеранами, а також представники департаменту соціальної політики, департаменту молодіжної політики та спорту, студентська молодь випускних курсів за спеціальністю «Психологія» та військової кафедри, члени сімей ветеранів.

В.Цимбалюк зауважив: «Учасники АТО/ООС та члени їх сімей потребують особливої уваги суспільства. Своєчасна надана підтримка, психологічна допомога сприятиме успішній адаптації військовослужбовця до мирного життя, вибудовує стратегії поведінки на ринку праці».

Під час заходу презентовано успішні програми з реадаптації ветеранів АТО/ООС, які діють на Прикарпатті, за участю керівників цих програм та голів громадських організацій, спілок учасників АТО/ООС, органів міської влади, представника міністерства в справах ветеранів. Тренер-кінезіолог Ігор Дільний провів тренінг з тілесно-орієнтованої терапії «Корекція кризового психо-емоційного стану. Діагностика. Самодопомога», а представник міського центру зайнятості Наталія Мельникова - тренінг «Посттравматика як вона є. Когнітивні порушення та нейрофізіологічні зміни».

Анонс/Подія: 
Подія