оп

З 16 по 20 квітня 2018 року начальник відділу охорони праці, пожежної безпеки та мобілізації Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Бочковський з робочим візитом відвідав Івано-Франківську обласну службу зайнятості.

В.Бочковський провів нараду з керівниками міських, районних, міськрайонних філій обласного центру зайнятості та начальниками відділів обласного центру зайнятості щодо дотримання вимог законодавства України з охорони праці, цивільного захисту та мобілізаційної роботи. З метою надання методичної допомоги він відвідав міські, районні, міськрайонні філії та Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Начальник відділу Державної служби зайнятості (ЦА) наголосив на здійсненні постійного контролю за дотриманням охорони праці на робочих місцях, виробничої санітарії, важливості своєчасного проведення інструктажів пожежної безпеки, електробезпеки, за експлуатацією та безпекою руху автомобільного транспорту, газового господарства, за безпечною експлуатацією будівель та споруд.

Також В.Бочковський взяв участь у розширеному засіданні координаційного комітету сприяння зайнятості населення Івано-Франківської області.

Анонс/Подія: 
Подія