20 травня 2022 року за участю заступника голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Людмили Сірко на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулося чергове засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення.

Заступниця голови обласної військової адміністрації поінформувала учасників про результативність роботи соціальних структур, до яких в першу чергу звертаються внутрішньо переміщені особи, а також про роботу органів виконавчої влади з підприємствами, які були змушені перемістити свою діяльність на терени нашої області. «У цей непростий час, нашими спільними зусиллями маємо створити усі належні умови перебування, а також забезпечити роботою тих осіб, які вимушено переїхали до нас з областей, де зараз ведуться активні бойові дії», - зауважила Людмила Сірко.

В заході взяв участь директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк та керівники філій обласного центру зайнятості. В. Цимбалюк повідомив учасникам про стан ринку праці регіону, а також розповів про роботу служби зайнятості, спрямовану на допомогу у вирішенні питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та допомогу підприємствам, які переїхали на територію нашої області. Розповів про надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. «На сьогодні до нас звернувся 91 роботодавець, які працевлаштували 133 внутрішньо переміщених осіб. Наразі ми тісно співпрацюємо з 30 роботодавцями, які перемістили свою діяльність на Івано-Франківщину з областей, де зараз ведуться активні бойові дії»,- зауважив очільник обласної служби зайнятості.

Василь Скригунець, співголова Координаційного комітету сприяння зайнятості населення, повідомив учасникам регламент засідання та вніс свої пропозиції щодо організації та проведення наступного засідання координаційного комітету сприяння зайнятості.

На завершення зустрічі учасники обговорили ряд важливих питань щодо подальшої перспективи економічного розвитку області в умовах воєнного стану та допомоги внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на території Івано-Франківської області.

Анонс/Подія: 
Подія