22.11.2023 | 09:26

Отримувати натхнення і задоволення від того, що робиш, є основним критерієм правильно обраного професійного напряму на життєвому шляху.

Іванна Савко, перебуваючи на обліку в Надвірнянській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості як безробітна, з метою розширення шляхів пошуку роботи звернулась до рекрутерів філії.  Безробітна за освітою економіст з фінансової роботи бажала й надалі розвиватися в цьому напрямку, але,  виходячи  з непередбачуваних обставин, погодилась скористатися пропозицією на запропоновану вакансію начальника відділу КП «Надвірнянський НЦПМД».

Після проведеної співбесіди рекрутер філії домовилася про зустріч з представником роботодавця, де на той час була актуальна вакансія. Після успішної співбесіди жінка була працевлаштована.

Сьогодні Іванна впевнено стверджує, що потрібно завжди  ставити для себе нове завдання і твердо йти до мети. Як підтвердження цього в неї є улюблена робота, доброзичливий  колектив.

Якісне вирішення питання працевлаштування безробітних можливе тільки тоді, коли є співпраця зацікавлених сторін в особі роботодавця, кандидата на роботу та рекрутера.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.