20.03.2018 | 11:15

19 березня 2018 року у Коломийській міськрайонній філії Івано-Франківського обласного  центру зайнятості відбулося два заходи для учнів 10-го класу Коломийської ЗОШ №1: «День відкритих дверей центру зайнятості» та «Засідання клубу профорієнтації».

Учнів ознайомили із специфікою роботи служби зайнятості та структурою Коломийської міськрайонної філії. Особливо зацікавила присутніх інформація про взаємодію між відділами: взаємодії з роботодавцями, організації працевлаштування населення та активної підтримки безробітних. Молодь більш детально дізналася про роботу працівників кожного відділу філії. Учасники заходу ознайомились з послугами служби зайнятості, спектром інтернет-послуг.

На засідання профорієнтаційного клубу були запрошені випускник Академії Державної пенітенціарної служби Бакай І.І. та старший інспектор відділу по роботі з персоналом Коломийської виправної колонії №41 Кулька Р.В. Гості  ознайомили школярів з умовами вступу до академії, розповіли про навчання та спеціальності, які можна отримати в навчальному закладі, про специфіку навчання, умови проживання, навчальну базу закладу. Учні переглянули відеоролики з презентацією спеціальностей «право», «психологія», «економіка», а також відеоролик, в якому журналіст сама провела один день в стінах академії в ролі курсанта. Не залишилось поза увагою дітей і те, що після закінчення навчального закладу є можливість зразу працевлаштуватися за здобутою професією.

Захід пройшов жваво, активно, школярі та педагог залишились задоволені відвідуванням служби зайнятості, адже тільки в тісній співпраці служби зайнятості та навчальних загальноосвітніх закладів ми зможемо зробити хороші виважені та продумані  кроки до майбутнього професійного самовизначення нашої молоді.