12.07.2019 | 14:12

10 липня 2019 року фахівці з профорієнтації Калуської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  в рамках заходів «Профорієнтаційне літо 2019» з учнями, які відпочивають в ЛОК «Лімниця» с. Вістова, провели профорієнтаційні заняття.

Їхньою метою є формування професійних інтересів учнів для забезпечення успішного вибору професії.

З дітьми було проведено брейн-ринг на тему «Професійні горизонти», ігри, міні-дискусія «В чому престиж професії», конкурс анаграм. Школярі отримали інформацію про світ професій та їхні особливості, ознайомились  з «Атласом нових професій», «Барометром професій», формулою вибору професії.

Важливо довести молоді необхідність чіткого формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння нею, забезпечення розвитку професійно-важливих якостей особистості. Учасники заходів зрозуміли, що  діяльність державної служби зайнятості скерована на надання допомоги тим, хто бажає знайти своє місце в житті, визначити професійне майбутнє, досягнути успіхів в обраній професії, отримати довгоочікуване місце роботи.

Особливу увагу дітей Тетяна Швець, фахівець міськрайонної філії, звернула на можливість використання тестових методик, які проводяться в рамках профорієнтаційної роботи, у тому числі онлайн платформи «Моя професія: консультаційна мережа», і закликала скористатись такою  можливістю.

На завершення школярів ознайомлено з послугами служби зайнятості, з можливістю отримання практичної допомоги та рекомендацій щодо оптимального вибору професій із урахуванням власних нахилів.