14.08.2019 | 14:45

13 серпня 2019 року фахівцями Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено профконсультаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцевцем».

Мета заходу -  ознайомлення безробітних, які перебувають на обліку, з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюються з роботодавцями, та прийомами самопрезентації.

Розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Анжела Ментинська, яка поспілкувалася з присутніми на тему пошуку роботи. Так присутні дізналися про види та структуру співбесіди з роботодавцями як основного методу оцінки кандидатів при працевлаштуванні на роботу, опрацювали поради щодо підготовки до співбесіди, у тому числі телефонної розмови з роботодавцем.

«Найскладнішим завданням при влаштуванні на роботу є скласти позитивне враження на представника роботодавця під час співбесіди», - наголосила фахівець.

Заступник начальника відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталія Мельницька звернула увагу на те, які кроки необхідно зробити безробітним особам для успішного працевлаштування, з’ясувала ті умови, на яких вони погодилися би працювати.

«Пам’ятайте, що, перш за все, працедавець зацікавлений в кваліфікованих фахівцях, професіоналах. А співбесіду з роботодавцем слід розцінювати як презентацію власних навичок та вмінь», - наголосила вона.

Крім того, для присутніх була проведена вправа для відпрацювання методів ділового спілкування, яка мала на меті визначити перелік запитань, які задаються під час співбесіди, та ймовірні відповіді на них. У результаті учасники підвищили свою самооцінку, вказавши на свої професійні якості, оволодіння прийомами самопрезентації та налаштування на успіх.

Присутні розповіли, що під час заходу вони дізналися для себе багато потрібної та цікавої інформації, а також отримали відповіді на питання, що їх цікавили.