14.08.2019 | 17:15

Долинською районною філією  Івано-Франківського обласного центру зайнятості 13 серпня 2019 року був проведений  інформаційний семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації  дитячої праці» за участю представників відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жанни Димокур та бюро правової допомоги Олени Базюк.

    

Фахівець районної філії Світлана Сабан розповіла  присутнім про трудову міграцію, основні її характеристики, види та ризики трудової міграції. В ході семінару були обговорені такі питання, як застереження від нелегального виїзду на роботу за кордон, правовий захист громадян за кордоном та переваги офіційного працевлаштування в Україні. Наголосила на тому, що для легальної роботи за кордоном люди повинні мати закордонний паспорт, відповідну робочу візу, трудову угоду (контракт) із закордонним роботодавцем та дозвіл на роботу в країні призначення. Адже для того, щоб легально працювати за кордоном, потрібно дотримуватись всіх визначених законом процедур. 

   Наприкінці заходу учасники  переглянули відеоролик « Життя на продаж», отримали  інформаційні  та методичні матеріали з контактною інформацією  організацій та установ, які здійснюють підтримку громадян України за кордоном.