11.09.2019 | 15:28

З метою допомоги школярам у виборі майбутньої професії 11 вересня начальник відділу активної підтримки безробітних Рожнятівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Олександр Вовчук провів ряд заходів для школярів Перегінської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Учні ознайомилися з класифікацією професій, вимогами, які ставить професія до людини, правилами вибору навчального закладу, з послугами, які надає служба зайнятості молоді,  про можливість скористатися сайтом Державної служби зайнятості.

Саморозвиток особистості старшокласника, формування вмінь, виявлення схильностей та здібностей до певних видів професійної діяльності для правильного вибору майбутньої професії; виховання позитивного ставлення до різних видів професійної діяльності; формування почуття відповідальності за своє професійне майбутнє; розвиток  вмінь  та  навичок,  необхідних  для   забезпечення  належного  рівня   формування  професійних  планів  на майбутнє згідно стану ринку праці регіону – такі питання обговорювалися з учнями випускного класу.

Для учнів 9-ого класу проведено групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування. Школярі працювали з диференційно-діагностичним опитувальником Клімова та методикою Голланда.

Учням, яким виповнилось 14 років, роз’яснено можливості та порядок користування веб-базовою платформою «Моя професія: консультаційна мережа», а також рекомендовано отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості, записавшись на прийом через сучасний сервіс «Електронна черга».