12.09.2019 | 09:37

11 вересня 2019 року директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк разом із журналістами ОТБ «Галичина» спілкувався роботодавцями Яремчанського регіону.

Зокрема, в смт.Ворохта він зустрівся з керівником ПП «Керманич» Віталієм Кермащуком, вид діяльності якого є діяльність готелів та засобів тимчасового розміщення. Даний роботодавець відкрив свою справу у 2014 році і з того часу тісно співпрацює з Яремчанською міською філією обласного центру зайнятості, в т.ч. щодо проведення навчання та підвищення кваліфікації працівників, компенсації єдиного соціального внеску.

Ще один роботодавець, якого відвідав В.Цимбалюк, ФОП Микола Климпуш. Він є яскравим прикладом того, як служба зайнятості допомагає  учасникам АТО адаптуватися до мирного життя. Даний роботодавець після звільнення з військової служби перебував на обліку в Яремчанській міській філії як безробітний. У 2016 році він започаткував власну справу за сприяння служби зайнятості, отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю, та відкрив у селищі Ворохта продуктовий магазин. На даний час М.Климпуш розвиває свій бізнес та має уже дві торговельні точки, активно користується послугами служби зайнятості і як роботодавець, зокрема, щодо компенсації єдиного соціального внеску.

«Усі послуги служби зайнятості для роботодавців направлені на допомогу їм в укомплектуванні кадрами, наданні консультацій щодо ведення свого бізнесу. Працівники обласної служби зайнятості роблять усе, щоб дані послуги були якісними, а роботодавці знали, що при будь-якій проблемі з персоналом служба зайнятості допоможе», - зазначив директор обласного центру зайнятості.

Дивіться сюжет про зустріч директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості В.Цимбалюка з роботодавцями Яремчанщини сьогодні, 12 вересня 2019 року, в програмі «Добрі вісті» на ОТБ «Галичина».