16.09.2020 | 22:20

16 вересня 2020 року провідний фахівець з профорієнтації Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості Анжела Ментинська провела профінформаційний вебінар «Сучасні джерела інформації про вакансії» для осіб, які шукають роботу в службі зайнятості, та зареєстрованих безробітних.

Мета заходу - ознайомлення учасників із джерелами інформації про вакансії, розширення уявлень про онлайн-джерела пошуку роботи та підвищення їх обізнаності про методи пошуку роботи в дистанційному режимі.

А.Ментинська звернула увагу учасників на ефективне використання джерел інформації про вакансії в умовах карантину, а також закликала прислухатися до порад та рекомендацій від фахівців служби зайнятості для досягнення успіху у працевлаштуванні.

Також вона ознайомила з актуальними вакансіями в м.Надвірна та Івано-Франківській області. Запрошені отримали детальну інформацію про електронні сервіси Державної служби зайнятості: сайт Державної служби зайнятості (https://www.dcz.gov.ua), вебсторінку Державної служби зайнятості (https://ifr.dcz.gov.ua), сторінка Івано-Франківського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/ifocz/), сторінку Івано-Франківського обласного центру зайнятості в Інстаграм (https://www.instagram.com/if_ocz/) та сайти з пошуку роботи.

Під час проведення вебінару використовувалася слайдова презентація. На завершення заходу учасники отримали відповідь на усі свої запитання.