08.04.2021 | 15:50

8 квітня 2021 року фахівець з профорієнтації Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Майя Лашків провела вебінар «Електронні сервіси державної служби зайнятості» для зайнятого населення Бурштинської територіальної громади.

Мета заходу - інформування населення про роботу державної служби зайнятості та її електронних сервісів.
Під час вебінару М.Лашків ознайомила учасників з сайтом державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) та розповіла, де можна отримати інформацію щодо самостійного пошуку роботи, анонсів запланованих заходів Івано-Франківської обласної служби зайнятості, а також запланованих навчальних курсів, які можна пройти в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Також фахівець детально розповіла, що на вебсторінці Івано-Франківської обласної служби зайнятості кожен охочий має можливість дізнатися повний спектр послуг для різних категорій населення, пройти профдіагностичне тестування на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості» та на Освітньому порталі Державної служби зайнятості.
На завершення вебінару учасники були ознайомлені зі станом регіонального ринку праці, актуальними вакансіями, а також отримали відповіді на усі запитання, що їх цікавили.