08.04.2021 | 16:58

Рожнятівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 8 квітня 2021 року з метою інформування роботодавців щодо змін у законодавстві проведено онлайн семінар на тему «Зміни в законодавстві про зайнятість населення. Впровадження нових інструментів стимулювання зайнятості створення робочих місць».

Відкриваючи семінар, заступник директора-начальник відділу активної підтримки безробітних Василь Калиній поінформував про стан на місцевому ринку праці та про нові підходи у наданні соціальних послуг службою зайнятості.

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Галина Найко роз’яснила основні аспекти Порядку надання допомоги по частковому безробіттю та запропонувала роботодавцям, основна діяльність яких пов’язана з виробництвом продукції, скористатися такою фінансовою допомогою.

Під час вебінару було наголошено про переваги легальної зайнятості. Учасники детально обговорили питання подання роботодацями інформації про наявність вакансій, в тому числі за допомогою «Електронного кабінету роботодавця», використання якого є особливо актуальним в період карантину.