30.04.2021 | 10:08

29 квітня 2021 року працівниками Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар на тему «Генеруй бізнес - ідею та розпочни свій бізнес» за участю соціальних партнерів - представників Городенківської міської ради, управління Пенсійного фонду та Городенківського бюро правової допомоги.

Захід проведено з метою інформування безробітних про етапи започаткування та провадження власної справи. Учасникам розповідали про те, як обрати типи підприємництва, актуальні у регіоні, про покрокове планування підприємницької діяльності, правові засади ведення бізнесу та   види оподаткування. Також безробітних поінформовано про впровадження курсів цільового призначення сільськогосподарського напрямку «Школа фермерства».

Головний спеціаліст відділу проєктів та співробітництва Городенківської міської ради  Тетяна Гамула розповіла про головні принципи написання проєктів, про порядок відбору інвестиційних програм і проєктів, прив’язку їх до пріоритетів регіональних стратегій розвитку. Вона ознайомила із проєктом Городенківської міської ради «Інноваційний культурно-туристичний маршрут «Пензель.RETURN», реалізація якого  дасть поштовх до сталого розвитку громади, збільшення туристичного потоку в наш край.

«Підприємництво - це не лише складений бізнес-план, це велика відповідальність, самостійна, систематична на власний страх і ризик діяльність, яка потребує врахування всіх ризиків економічної дисципліни і фахового прорахунку перспектив розвитку», - наголосили працівники районної філії.