09.08.2022 | 13:13

До Івано-Франківського міського центру зайнятості за допомогою в підборі працівників на посаду кухаря звернувся представник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Едуарда Дідоренка. Через активні бойові дії, які зараз ведуться на території Луганської області, даний навчальний заклад переїхав до м. Івано-Франківськ.

Переглянувши базу даних шукачів роботи та безробітних, які перебували на обліку в міському центрі зайнятості, рекрутер Оксана Сондей підібрала двох кандидатів на працевлаштування - Любов Гавадзин та Галину Назарук, які найбільше відповідали основним вимогам роботодавця і після успішної співбесіди були працевлаштовані та одразу приступили до виконання своїх обов’язків.

Якщо ви також шукаєте роботу або ж маєте потребу в працівниках, зверніться до Івано-Франківської обласної служби зайнятості.

За допомогою в укомплектуванні вакансій ви можете звернутися в будь-яку філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи міський центр зайнятості, або ж зателефонувати туди за вказаним номером телефону (контактні телефони за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Переглянути актуальні вакансії можна на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на Телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF , а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.