16.08.2022 | 16:45

До Снятинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні вакансії на посаду інженера комп’ютерних систем звернувся керівник Снятинського спеціалізованого агролісництва ОП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОБЛАГРОЛІС».

Рекрутер районної філії Тетяна Голей опрацювала анкети шукачів роботи та підібрала для роботодавця кандидатуру Надії Мругало, яка перебувала на обліку в районній філії та повністю відповідала основним вимогам роботодавця.

Пройшовши співбесіду з роботодавцем та отримавши всю необхідну інформацію про умови праці та рівень заробітної плати, Надія погодилася працювати на даному підприємстві і зараз дуже задоволена своєю роботою.

Якщо ви також шукаєте роботу або ж маєте потребу в працівниках, зверніться до Івано-Франківської обласної служби зайнятості.

За допомогою в укомплектуванні вакансій ви можете звернутися в будь-яку філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи міський центр зайнятості, або ж зателефонувати туди за вказаним номером телефону (контактні телефони за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.