28.11.2022 | 14:44

До Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернулась Ольга Питлюк.

Опрацювавши базу даних актуальних вакансій та враховуючи побажання безробітної щодо майбутньої роботи, рекрутери районної філії запропонували їй вакансію на посаду оператора заправних станцій до ТОВ «Євро Старт Пауер».

Пройшовши співбесіду з роботодавцем та отримавши всю необхідну інформацію про режим роботи, умови праці, а також заробітну плату, Ольга зацікавилась даною пропозицією роботи та була працевлаштована.

Сьогодні жінка дуже задоволена співпрацею зі службою зайнятості і висловлює щиру подяку за допомогу у її працевлаштуванні, адже тепер у неї з’явилася робота, яка їй дуже подобається.

Якщо ви також шукаєте роботу або ж маєте потребу в працівниках, зверніться в будь-яку філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи Івано-Франківський міський центр зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також ви можете переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.