29.11.2022 | 14:49

До Рожнятівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулася внутрішньо переміщена особа Ауріка Максимович, яка через активні бойові дії в Україні змушена була покинути свою домівку та переїхала на тимчасове проживання до смт. Рожнятів.

Опрацювавши базу даних актуальних вакансій та враховуючи побажання жінки щодо майбутньої роботи, рекрутер районної філії запропонувала їй вакансію на посаду офіціанта до ФОП Наталії Кравців.

Оскільки Ауріка вже мала попередній професійний досвід роботи на посаді офіціанта, вона одразу погодилась зустрітись з роботодавцем і після співбесіди була працевлаштована на дану посаду.

Сьогодні жінка висловлює щиру подяку фахівцям служби зайнятості за допомогу у її працевлаштуванні, адже тепер у неї з’явилася робота, яка їй дуже подобається.

Якщо ви також шукаєте роботу або ж маєте потребу в працівниках, зверніться в будь-яку філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи Івано-Франківський міський центр зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також ви можете переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.