22.03.2023 | 08:42

До Рогатинського відділу Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні вакансії на посаду сестри медичної звернувся представник ТзОВ «Діамеб».

Зіставивши профіль посади з компетенціями безробітних, рекрутер запропонувала на дану посаду Оксану Артюшок, яка є внутрішньо переміщеною особою та прибула до м. Рогатин з м. Каховки Херсонської області. Оксана зустрілася з роботодавцем і після успішної співбесіди приступила до роботи.

Отже, професійний та кропіткий підхід працівників служби зайнятості сприяє тому, що безробітні особи та шукачі роботи мають можливість працевлаштуватися, а роботодавці в найбільш стислі терміни підібрати кваліфікований персонал.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-ivano-frankivskoyi-oblasnoyi-sluzhby-zaynyatosti).

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також ви можете переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy?regionID=101012600000000 або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.