24.11.2021 | 16:42

24 листопада 2021 року директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з журналістами ОТБ «Галичина» відвідав «Центр сучасної офтальмології», власником якого є ФОП Ігор Волощук.

І. Волощук провадить свою основну діяльність у сфері медицини, надаючи якісні медичні послуги з сучасної офтальмології. Так, на сьогоднішній день у місті Івано-Франківську успішно функціонує Перший спеціалізований лікувально-діагностичний дитячий офтальмологічний центр «Візус кідс».

Роботодавець тісно співпрацює зі службою зайнятості. На даний час, безпосередньо на робочому місці, безробітні Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проходять стажування за професіями сестри медичної, адміністратора та лікаря офтальмолога.

Поспілкувавшись з роботодавцем, оглянувши приміщення центру та новітнє сучасне обладнання, В. Цимбалюк зазначив: «Дуже приємно, що саме служба зайнятості посприяла у започаткуванні І. Волощуком власної справи, адже його сфера діяльності, а саме надання сучасних медичних послуг в сфері офтальмології є досить важливою в сучасних реаліях життя». Також очільник обласної служби зайнятості наголосив, що служба зайнятості завжди готова всіляко сприяти тим, хто хоче відкрити свій бізнес, підбирає персонал чи шукає роботу.

Детальніше про співпрацю служби зайнятості з І. Волощуком дивіться найближчим часом у відеосюжеті ОТБ «Галичина».