оп
15.04.2019 | 14:57

За ініціативи Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та за підтримки депутата обласної ради Богдана Станіславського 12 квітня 2019 року для старшокласників Грушківського НВК проведено професіографічну екскурсію у пекарню «ОберХліб»! в селищі Обертин.

Під час проведення заходу завідуюча виробництвом Оксана Друляк ознайомила учнів з історією створення пекарні, основними професіями, які використовуються на підприємстві, та з вимогами до працівників.

Екскурсія почалася з цеху, де виготовляють печиво, торти, пляцки, бісквіти. Тут їх дбайливо формують та прикрашають вручну. Працівники запевняють, що використовують лише натуральні продукти, тому й солодощі такі смачні.

У хлібобулочному цеху школярі ознайомилися з робочими місцями працівників пекарні, машинами та механізмами, які задіяні в процесі виготовлення хліба та хлібобулочних виробів.

Та найцікавішими були майстер-класи. Школярі власноруч виготовляли великодні солодощі,  пасочки та прикрашали їх. Ці вироби вони повезли з собою додому.

А в розважально-відпочинковому комплексі «Замок Злати» для учнів був проведений майстер-клас по виготовленню піци. Під чуйним керівництвом шеф-кухаря піцерії школярі дізналися всі секрети приготування справжньої італійської піци, як замісити і  розкачати тісто,  розподілити   начинку  і  навіть  взяли участь в  процесі випікання піци.

Ну а що найприємніше в майстер-класі з приготування піци? Звичайно дегустація! Юні піцайоли скуштували  власноруч приготовану піцу!

Велике задоволення і масу позитивних вражень діти отримали від спілкування з людьми, які творять справжню красу, та побачили  на власні очі роботу пекаря, помічника пекаря, кондитера, піцайоло. Весела і творча атмосфера панувала на заході. Школярам дуже сподобалися майстер-класи, адже вони були не тільки цікаві та пізнавальні, а й дуже смачні.