14.09.2021 | 15:27

В рамках профорієнтаційного проєкту для молоді, яка перебуває на обліку в службі зайнятості, «Планування кар’єри: 10 кроків до успіху» працівники Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Зоряною Станіщук, Анжелою Ментинською та Іриною Кисляк проведено ряд інтерактивних заходів на тему «Адаптація на новому робочому місці. Як себе зарекомендувати»

Під час даних заходів фахівці розкрили основні аспекти успішного працевлаштування, наголосили на тому що нові працівники з перших днів своєї роботи мають виконувати функціональні обов`язки, дотримуватись правил розпорядку дня та колективної етики. Учасники детально обговорили якості, якими повинен володіти працівник для успішного працевлаштування.

Молодь активно брала участь в заході, учасники ділились своїми думками з приводу працевлаштування на нове робоче місце, а також пройшли вихідне анкетування.

«Я була учасницею даного проєкту, старалась засвоїти всі вказівки та рекомендації працівників служби зайнятості щодо подальшого працевлаштування. З перших днів я позитивно зарекомендувала себе в новому педагогічному колективі, була пунктуальною, відповідальною та ввічливою. І сьогодні я щаслива, що участь в проєкті допомогла мені знайти гідну роботу», - каже учасниця проєкту.