01.04.2016 | 11:23

Івано-Франківський міський центр зайнятості та Центр розвитку підприємництва Бізнес-інкубатор ІФНТУНГ приєдналися до проекту Виконавчого комітету міської ради. Проект надає можливість учасникам антитерористичної операції адаптуватися та соціалізуватися, шляхом оволодіння новим фахом в сфері ІТ – «Основи програмування» та «Операційні системи».

 Перша інформаційна зустріч учасників АТО та зацікавлених сторін відбулася 31 березня в приміщенні Бізнес-інкубатора, яку розпочала Ліліана Гораль доктор економічних наук, директор Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі, професор кафедри фінансів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. У своєму виступі вона розповіла про готовність до співпраці навчального закладу з іншими громадськими та державними установами з питань допомоги та освітньої підтримки учасникам АТО.

Продовжив захід Богдан Білик – заступник міського голови. Представник влади наголосив на необхідності такої допомоги воїнам, оскільки їм важко пристосуватися до цивільного життя, а особливо в питаннях зайнятості. Сучасні роботодавці міста ставлять високі вимоги до сучасного працівника, тому варто пристосовуватися до ринку праці та йти в ногу з часом. Розвиток ІТ-технологій – питання сьогодення.

Дану думку продовжила Ганна Бандура – директор Івано-Франківського міського центру зайнятості, яка наголосила на тому, що питання працевлаштування учасників бойових дій із числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали участь в антитерористичній операції, постійно на контролі. Здобуття додаткової освіти підвищує шанси на отримання омріяної роботи. А організація власної справи за сприяння служби зайнятості допоможе реалізувати свої знання, вміння, навички.

Олег Дзьоба – проректор з науково-педагогічної роботи Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу запевнив, що навчальний заклад постійно оновлює науково-технічну базу, використовує та впроваджує новітні технології, співпрацює з роботодавцями міста, області та країни.

Директор інституту інформаційних технологій Ігор Чигур презентував програму навчання. На слайдах висвітлювалися завдання проекту, можливості, перспективи,  що забезпечать готовність до активної життєдіяльності в умовах інформаційного простору та спроможність стати не лише повноцінними його членами, а й творцями сучасного суспільства.

На даній зустрічі відбулося підписання двостороннього договору про співпрацю Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та благодійного фонду «Оріяна».

Чітка співпраця вказаних організацій дає змогу вирішити питання працевлаштування учасників бойових дій із числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали участь в антитерористичній операції.

 

Фотоматеріали заходу