14.04.2020 | 15:48

Протягом І кварталу 2020 року статус безробітного у службі зайнятості Івано-Франківщини мали 13,6 тис. осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 12,2 тис. осіб.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, становила 10,4 тисячі, в т.ч. на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 175 безробітних. За сприяння служби зайнятості 21 безробітний став підприємцем, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи. Крім того, 1,6 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців за сприяння служби зайнятості 2,0 тис. безробітних проходили професійне навчання.

Наразі на Прикарпатті є вакансії слюсаря-ремонтника, слюсаря-сантехніка, швачки, продавця продовольчих товарів, водія навантажувача, майстра шляхового, а також терміново потрібен лікар, медична сестра, молодша медична сестра, лікар ветеринарної медицини, кухар, електрогазозварник, менеджер з персоналу, головний енергетик.

До відома: з початку карантину, з 12 березня 2020 року, до обласної служби зайнятості звернулося 2233 особи.