11.09.2019 | 15:14

10 вересня 2019 року рамках виїзної акції відбулась зустріч фахівців Калуської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з мешканцями Новицької об’єднаної територіальної громади за участі  заступника голови  громади Ігоря Пробоїва та старостів сіл що входять до складу ОТГ.

Головна мета заходу – допомогти краянам вирішити питання зайнятості, поінформувати  про  спектр соціальних послуг, що надає служба зайнятості, а також ознайомити з новаціями у роботі служби зайнятості.

Присутніх ознайомлено з актуальними вакансіями на ринку праці м.Калуша ,  з вимогами працедавців до якості робочої сили, наголошено про індивідуальний підхід до оцінки потреб і можливостей кожної людини та надання максимальної допомоги у працевлаштуванні і укомплектуванні актуальних вакансій. Детально зупинились на можливості професійного навчання та перенавчання з перспективою працевлаштування у різних галузях економіки.

Присутні активно брали участь у спілкуванні з фахівцями служби зайнятості та отримали відповіді на свої запитання. Усім відвідувачам було роздано інформаційно-довідкові матеріали.

В процесі зустрічі з заступником голови громади  Ігорем Пробоївим  та старостами сіл обговорено перспективи розвитку ОТГ, можливість приєднання сіл Завій та Грабівка до складу громади. Також надали інформацію про можливості малого та середнього бізнесу у грантових програмах USAID «Конкурентоспроможна економіка України».