17.12.2018 | 16:51

14 грудня 2018 року керівник Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк та директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук разом з директорами філій Тернопільської обласної служби зайнятості здійснили робочий візит на Косівщину.

У супроводі заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг філії Іванни Кифорак гості ознайомились з базою вакансій, поспілкувались з колективом філії. «Обмін досвідом дає можливість наочно та особисто впевнитись у реальних результатах роботи та визначити орієнтири в майбутній роботі служби зайнятості», – зазначив В.Олещук.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Гуцуляк розповіла, що велика увага приділяється співпраці з роботодавцями. «На сьогодні роботодавці мають можливість отримувати в центрі зайнятості комплекс послуг, який не має аналогів в інших структурах соціального захисту», – повідомила Н.Гуцуляк.

«Сьогоднішній візит для нас корисний, в плані можливості обговорення актуальних питань роботи філії та обміну досвідом», – відмітив В.Цимбалюк.

На завершення робочого візиту очільник Тернопільської обласної служби зайнятості побажав колективу Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості плідної праці у нелегкій роботі та разом з колективом професіоналів втілити всі задумані новації, що стосуються роботи філії.