23.05.2019 | 11:51

21 травня 2019 року з нагоди Дня пам’яті померлих від СНІДу Косівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з Косівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Косівським сектором філії Державної установи «Центр пробації» проведено захід для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та осіб, які перебувають в конфлікті з законом.

Мета заходу - співпраця у сфері соціальної адаптації та соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

На зустрічі були обговорені питання щодо співпраці та надання соціальної підтримки клієнтам пробації, а також реалізація спільних заходів у сфері їх соціальної адаптації.

Зокрема, перед учасниками виступили: заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Косівського РЦСССДМ Ольга Максимів, лікар-дерматовенеролог Косівської ЦРЛ Олег Тимофіїв, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Юрій Думенчук, старший інспектор ювенальної превенції Косівського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області Сергій Радиш, старший інспектор Косівського сектору філії Державної установи «Центр пробації» Назар Бельмега.

Також було проведено інформаційно-роз’яснювальну бесіду про хворобу та носіїв інфекції, надано статистичні матеріали. Проінформовано про можливості працевлаштування та проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості. Працівниками поліції та фахівцями з соціальної роботи було проінформовано про відповідальне батьківство, належне виконання батьківських обов’язків та недопущення зловживання алкогольними напоями.

Спільними зусиллями спеціалісти даних організацій постійно шукають методи впливу на кожну особу індивідуально та розробляють і реалізовують заходи профілактичного характеру, спрямовані на зміну світогляду зазначеної категорії осіб в позитивному напрямку. Адже попередити правопорушення значно легше, ніж потім перевиховувати та повертати людину до нормального життя в суспільстві.