10.06.2021 | 14:21

10 червня 2021 року в Болехівській міській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

Відкрила та провела захід провідний фахівець з питань зайнятості міської філії Тетяна Бонковська, яка ознайомила з переліком послуг, що надаються роботодавцям службою зайнятості, навела приклади успішної співпраці служби зайнятості з роботодавцями, а також розповіла про стан місцевого ринку праці.

Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг міської філії Тетяна Бонковська звернула увагу роботодавців на професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних громадян з метою їх подальшого працевлаштування. Т.Бонковська охарактеризувала наслідки нелегальної зайнятості та отримання “тіньових доходів”, які не дозволяють зняти, по-перше, соціальну напругу, а по-друге, не дозволяють громадянам отримати реальну соціальну підтримку.

Учасники заходу активно долучилися до обговорення, а по закінченню отримали інформаційний матеріал та відповіді на всі запитання, що їх цікавили.