13.02.2020 | 17:03

13 лютого 2020 року Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями на тему «Легальна робота – соціальна захищеність та соціальна відповідальність».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’яна Семко ознайомила присутніх із змінами в законодавстві, були обговорені актуальні питання, які останнім часом найчастіше виникають в ході практичного застосування нормативно-правових актів у сфері трудових відносин, дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

За її словами, служба зайнятості розгортає діяльність навколо осучаснення своїх послуг з метою покращення контакту між роботодавцем і шукачем роботи; впроваджує заходи з метою зменшення дисбалансу на ринку праці завдяки перекваліфікації кадрів.

Рогатинська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості не тільки надає допомогу у підборі кваліфікованих працівників, а й може надати компенсацію єдиного соціального внеску роботодавцю за працевлаштованих безробітних на створені нові робочі місця.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Марія Куца детально ознайомила присутніх із послугами з рекрутингу, які надаються службою зайнятості на безкоштовній основі.

У заключному слові М.Семко висловила сподівання щодо подальшої результативної взаємодії служби зайнятості та роботодавців, адже успішний розвиток малого та середнього бізнесу – це гарантія розширення застосування найманої праці й стабілізації місцевого ринку праці.